اعلام حریق آدرس پذیر هانی ول جنت ( Honeywell Gent)

شرکت هانی ول جنت
هانی ول جنت پیشگام در تولید محصولات نوآورانه با  انعطاف پذیر برای تشخیص و اعلام حریق است. جنت با شبکه گسترده متخصصان خود در سراسر انگلستان ، به مصرف کنندگان نهایی گزینه بی نظیر و کنترل بی نظیر سیستم ایمنی در برابر آتش را ارائه می دهد. جنت با داشتن میراث چندین دهه تولید افتخارآمیز در انگلستان که به  1930 برمی گردد ، به یک برند فناوری تبدیل شده است که در سراسر جهان شناخته شده می باشد.

کیفیت

سیستم های تشخیص حریق جنت با بالاترین استانداردهای ممکن توسعه یافته اند تا بتوانند پیشرفته ترین سیستم تشخیص و اعلام حریق موجود در بازار امروز را ارائه دهند.

جنت با غرور خود در زمینه نوآوری به طور مداوم باعث بهبود یکپارچگی تشخیص حریق و ایجاد آرامش خاطر به همه مشتریان خود می شود. این شرکت به تعهد  خود مبنی بر سازگاری فناوری جدید  با هر سیستم آتش نشانی Gent افتخار می نماید. با سیاست سازگاری منحصر به فرد Gent  اطمینان حاصل می کنیم که سرمایه گذاری شما در Gent همیشه محافظت می شود.

شرکت بومرنگ وارد کننده مستقیم تجهیزات هانی ول جنت به ایران می باشد. این شرکت توانسته است به بهره گیری از تیم بازرگانی خود محصولات باکیفت شرکت جنت را بدون واسطه به مصرف کنندگان نهایی ارائه نماید. تمامی محصولات توسط شرکت بومرنگ کیش گارانتی و خدمات پس از فروش ارائه می گردد.

این شرکت به واسطه ارتباطات بین المللی خود تمامی خدمات نرم افزاری و سخت افزاری جنت را از طریق بزرگترین نمایندگان رسمی هانی ول جنت دریافت و به مشتریان خود ارائه می نماید. از مهمترین خدمات این شرکت تهیه و  ارائه لاینس های مود نیاز جهت راه اندازی و بهره برداری از این محصولات می باشد.