اعلام و اطفاء حریق

.سیستم های اعلان و اطفاء حریق:

شرکت بومرنگ کیش  با بهره گیری از متخصصین و تیم فنی خود و  با بکارگیری  جدیدترین استانداردهای ایمنی جهانی مبتنی بر BS و NFPA آماده ارائه  خدمات مشاوره، طراحی، فروش و اجرای  پروژه های اطفاء و اعلان حریق با در نظر گرفتن نوع کاربری پروژه، شرایط اقلیمی و بودجه به مشتریان می باشد. کلیه محاسبات بر اساس قوانین و استانداردهای ملی و بین المللی انجام می شود و تمامی پروژه ها اجرا شده توسط این شرکت  قادر به دریافت تاییده از سازمان آتشنشانی خواهند بود.

کلیه لوازم و تجهیزات سیستم های  مورد استفاده در پروژه های این شرکت بوسیله کارخانجات درجه یک اروپایی  و تحت استانداردهای LPCB و BS انگلستان، Vds آلمان، UL آمریکا و EN اروپا  و ASTM طراحی، ساخته و مونتاژ می شوند. همگی این محصولات دارای ضمانتنامه و تعهد خدمات پس از فروش نیز می باشند. شرکت بومرنگ با بهره گیری از توانایی های تیم بازرگانی و همچینین دفاتر خود در خارج از کشور قادر به تهیه قطعات یدکی و خدمات پس از فروش این محصولات در ایران می باشد.

این شرکت وارد کننده تجهیزات اصلی اطفاء حریق شرکت نافکو امارات به ایران می باشد. با توجه به مرغوبیت تولید و استاندارد های محصولات نافکو، بسیاری از کارفرمایان تمایل به استفاده از تجهیزات تولید شده با برند نافکو و شیلد در پروژه های خود دارند که شرکت بومرنگ توانسته این خدمات را بخوبی به مشتریان  ارائه نماید.