افتتاح کارخانه تولید تجهیزات الکترونیکی بومرنگ

با توجه به اهمیت تولید در شرایط فعلی اقتصادی کشور، شرکت بومرنگ رایانه اقدام به تاسیس واحد تولیدی با زیر بنای بیش از 2000 متر مربع در  منطقه ویژه اقتصادی شیراز  جهت تولید تجهیزات الکترونیکی مانند دوربین های مداربسته،SetupBox،  کامپیوترهای صنعتی، پردازشگر و ... نموده است.

 

ستاپ باکس اندرویددوربین مداربسته   پردازنده


شرکت بومرنگ رایانه با بهره گیری از تجربیات بدست آمده در دو دهه خدمت رسانی به مشتریان، آماده ارائه خدمات با کیفیت در خصوص طراحی و راه اندازی سیستم های اعلام و اطفاء حریق، ارائه سرویس اینترنت پرسرعت  اختصاصی ، اینترنت پرسرعت برج های مسکونی، ارائه سیستم های نظارت تصویر و دوربین های مداربسته، طراحی و پیاده سازی شبکه فیبر نوری FTTH  در جهت کاهش هزینه های ساخت مجتمع های بزرگ مسکونی و تجاری و ارائه تمامی سرویس های تلفن، آنتن مرکزی تلویزیون، اینترنت پرسرعت، آیفون تصویری بر روی یک رشته کابل نوری، ارائه سیستم های BMS و خانه های هوشمند و ارائه سیستم IPTV  ویژه هتل ها، بیمارستان ها و مجتمع های مسکونی می باشد.

هم اکنون می توانید با این شرکت تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان ما در خصوص تمامی خدمات فوق بهرهمند شوید همکاران ما با افتخار آماده پاسخگویی به شما خواهند بود.