خدمات ایمنی و آتش نشانی

گروه شرکت های بومرنگ با بهره گیری از تجربیات بدست آمده در دو دهه خدمت رسانی به مشتریان، آماده ارائه خدمات با کیفیت در خصوص طراحی و راه اندازی سیستم های اعلام و اطفاء حریق، ارائه سرویس اینترنت پرسرعت  اختصاصی ، اینترنت پرسرعت برج های مسکونی، ارائه سیستم های نظارت تصویر و دوربین های مداربسته، طراحی و پیاده سازی شبکه فیبر نوری FTTH  در جهت کاهش هزینه های ساخت مجتمع های بزرگ مسکونی و تجاری و ارائه تمامی سرویس های تلفن، آنتن مرکزی تلویزیون، اینترنت پرسرعت، آیفون تصویری بر روی یک رشته کابل نوری، ارائه سیستم های BMS و خانه های هوشمند و ارائه سیستم IPTV  ویژه هتل ها، بیمارستان ها و مجتمع های مسکونی می باشد.

هم اکنون می توانید با این شرکت تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان ما در خصوص تمامی خدمات فوق بهرهمند شوید همکاران ما با افتخار آماده پاسخگویی به شما خواهند بود.

اعلام و اطفاء حریق

اعلام و اطفاء حریق

شرکت بومرنگ کیش یکی از شرکت های گروه بومرنگ، با بهره گیری از متخصصین و تیم فنی خود و بکارگیری جدیدترین استانداردهای ایمنی جهانی مبتنی بر BS و NFPA خدمات مشاوره، طراحی، فروش و اجرای پروژه های اطفاء و اعلان حریق را ارائه می نماید. این شرکت نماینده تجهیزات اطفاء حریق با برند نافکو و اعلان حریق آپولو در ایران می باشد.