ارائه پهنای باند اینترنت

ارائه پهنای باند اینترنت

شرکت بومرنگ رایانه، دارای پروانه Servco به شماره 22-95-100 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی می باشد که به عنوان یکی از بزرگترین مراکز اینترنت در جنوب کشور، توانسته است با بهره‌گیری از نیروهای کارآمد و متخصص و همچنین با استفاده از جدید ترین فناوری های روز، خدمات پایداری را به مشتریان ارائه نماید.

سیستم IPTV

سیستم IPTV

شرکت بومرنگ رایانه به عنوان اولین تولید کننده نرم افزار IPTV مبتنی بر Android در کشور مفتخر است که تلویزیون تعاملی و نرم افزارهای مربوطه را با ارایه بهترین راهکارها و آموزش های مرتبط و همچنین مشاوره رایگان به مشتریان ارائه نماید.
این سیستم جهت ارائه به هتلها، مجتمع های مسکونی و بیمارستانها با قابلیت های ویژه طراحی شده.

تولید نرم افزار

تولید نرم افزار

شرکت بومرنگ رایانه با تیمی مجرب آماده ارائه خدمات تولید اپلیکیشن های مبتنی بر اندروید و IOS می باشد.

BMS و خانه هوشمند

BMS و خانه هوشمند

شرکت بومرنگ رایانه ارائه دهنده انواع سیستم خانه هوشمند تحت پروتکل های KNX، Z-Wave و ZigBee می باشد و با توجه به نیاز و شرایط مجتمع های مسکونی و درخواست کارفرمایان ، راه کارهای خانه هوشمند با قابلیت توسعه پذیری ارائه می گردد. برندهای معتبرMDT ، Schneider، Fibaro ، AirLive و ... در اکثر پروژه های این شرکت مورد استفاده قرار می گیرند.

خدمات FTTX

خدمات FTTX

امروزه بکارگیری از تکنولوژی فیبر نوری جهت ارائه انواع خدمات به مجتمع های مسکونی، تجاری، اداری و هتل ها باعث گردیده کارفرمایان با صرف هزینه کمتر از خدمات بسیار باکیفت و پایدارتری نسبت به سیستم های سنتی بهره مند گردند.
با این فناوری امکان ارائه انواع خدمات اینترنت ، تلفن، آیفون تصویری و آنتن مرکزی وجود دارد.

سیستم های امنیتی و نظارت تصویر

سیستم های امنیتی و نظارت تصویر

شرکت بومرنگ رایانه ارائه دهنده سیستم های نظارت تصویری شامل دوربین های مداربسته، آیفون های تصویری تحت شبکه و ویدئو وال می باشد.

ارائه سامانه مدیریت هوشمند  پارکینگ PGS

ارائه سامانه مدیریت هوشمند پارکینگ PGS

شرکت بومرنگ رایانه با بکار گیری از دانش فنی متخصصین داخلی اقدام به طراحی و تولید سامانه یکپارچه مدیریت هوشمند پارکینگ با بهره گیری از جدیدترین فناوری های روز نموده است.
این سامانه با استفاده از دو فناوری CAN BUS و LoRa امکان ارائه تمام نیازمندی پارکینگ های مسقف و باز را دارد.

اجاره فضای رک در منطقه آزاد کیش

اجاره فضای رک در منطقه آزاد کیش

شرکت بومرنگ رایانه دارنده مجوز رسمی از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در خصوص ارائه خدمات ثابت بوده و با دارا بودن دیتا سنتر های مجهز با بالاترین استانداردها در جزیره کیش آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشد.