دتکتور ترکیبی دودی حرارتی متعارف

دتکتور ترکیبی متعارف

برای بالابردن حساسیت سیستم اعلام حریق در مناطق پرخطر از این نوع دتکتور استفاده میشود که هم بر اثر دود و هم بر اثر حرارت تحریک میشود.

دتکتور ترکیبی آپولو

در این بخش به معرفی دتکتور ترکیبی آپولو می پردازیم. این نوع دتکتور ها هر دو نوع آشکارسازی دود و حرارت در محیط را بر عهده دارند. آشکارساز ترکیبی برای تشخیص همزمان غلظت دود و حرارت در محیط به کار می روند و قابلیت تنظیم حساسیت را دارد، حتی می توانید کارکرد آن را صرفا بر اساس دود یا حرارت اجرایی کنید. این آشکارساز اعلام حریق با استفاده از تکنولوژی مورد اعتماد و امتحان شده برای ارائه بهترین خصوصیات طراحی و تولید شده است و خصوصیات ویژه ای برای نصاب و کاربر دارد که برای استفاده در اماکن متوسط تا بزرگ با نصب بسیار ساده مناسب می باشد. از آنجا که این دتکتور اعلام حریق Apollo با استفاده از ارتباطات دیجیتالی کار می کند، در برابر تغییرات مقاومت بالایی دارد و در نتیجه برای اماکنی پیشنهاد می شود که امنیت، نکته بسیار ضروری و مهمی به شمار می رود. عموما این دتکتور در بخش های تجاری، صنعتی و... به کار می رود.

عملکرد مولتی دتکتور متعارف آپولو

مولتی دتکتور آپولو شامل یک حسگر دود نوری و یک حسگر مقاومت گرمایی است که خروجی آن ترکیبی از عملکرد و کیفیت بالا است. کارکرد این سنسور درست مثل دتکتور دود متعارف آپولو است اما از یک دریچه و سیستم ماژول نوری متفاوت برای تطابق با سنسور حرارتی استفاده می کند. میکروکنترلر های دتکتور هر دو سیگنال را بررسی می کنند، سیگنال های دریافتی از سنسور دود و حرارت مستقل از یکدیگر هستند و به ترتیب سطح دود و حرارت در مجاورت آشکارساز را مشخص می کنند. فرایند دریافت سیگنال حرارت تنها اطلاعات روند افزایش برای ترکیب با سیگنال های نوری را استخراج می کند. این دتکتور به افزایش آهسته دما پاسخ نمی دهد حتی اگر دمای نهایی به عدد بالایی برسد. اما تغییر ناگهانی در دما باعث بروز الارم بدون حضور دود و در حالتی می شود که برای 20 ثانیه باقی بماند.

شرکت آپولو که محصولاتی با کیفیت بالا طراحی و تولید کرده است، تجهیزات اعلان حریق خود را با گارانتی یکساله ارائه می کند. شما می توانید برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد شرایط خرید و قیمت دتکتور حرارتی متعارف آپولو با همکاران ما در بخش فروش اعلام حریق تماس حاصل نمایید.