درباره ما

شرکت بومرنگ رایانه در سال 1379 طی شماره 10731 به صورت سهامی خاص به ثبت رسیده است  و  با تکیه بر نو آوری و خلاقیت و با ادغام تخصص و تجربه (به عنوان دو اصل تفکیک ناپذیر) و به پشتوانه تجربیات چندین ساله تیم اجرائی خود، سعی در ارائه خدماتی با کیفیت در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، سیستم های اعلان  و اطفاء حریق، سیستم های BMS، خانه های هوشمند، پیاده سازی شبکه های FTTH ، دوربین های مداربسته  و ارائه سرویس اینترنت پرسرعت  را دارد .
اکنون با گذشت نزدیک به دو دهه از آغاز فعالیت، این شرکت به پشتوانه تخصص و تجربه پرسنل مجرب و در اختیار داشتن دانش فنی  در خصوص  فناوری اطلاعات، سیستم های ایمنی و حفاظتی، موفق به عرضه سیستم های نوین در این زمینه گردیده است.
جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات فنی و پشتیبانی به طور حرفه ای همواره یکی از اصول و اهداف مورد نظر این شرکت بوده است که در این امر رضایتمندی طیف وسیعی از مالکین پروژه های مسکونی، اداری، تجاری و صنعتی نمایانگر کیفیت خدمات ارائه شده این شرکت می باشد.
شرکت بومرنگ رایانه به بهره گیری از تیم متخصص در زمینه بازرگانی داخلی و خارجی، همواره بروز ترین و با کیفیت ترین تجهیزات را با قیمتی بسیار مناسب به مشتریان ارائه می نماید.