ریموت سردرب اندیکاتور آدرس پذیر آپولو

ریموت LED آدرس پذیر آپولو

ریموت سر درب آدرس پذیر آپولو یک دیگر از محصولاتی است که کار تشخیص حریق در یک ساختمان را ساده تر می کند. عملکرد این محصول بر خلاف دیگر تجهیزات مانند دتکتور دود آدرس پذیر آپولو یا دتکتور حرارت آدرس پذیر آپولو، از مرکز کنترل فرمان نمی گیرد. همانطور که می دانید، آشکارساز های دود و حرارت با تشخیص موقعیت خطر آن را به مرکز کنترل انتقال داده و مرکز کنترل برای اعلام عمومی آن را به فلاشر ها یا آژیر فلاشر ها منتقل می کند. اما ریموت LED در بالای درب یک اتاق قرار می گیرد و مستقیما به دتکتور های اعلام حریق متصل می شود و با تشخیص موقیعت خطر بلافاصله آن را اعلام می کند.

این ریموت آپولو در بالای درب اتاق قرارمی گیرد و با چراغ ال ای خود بروز خطر را در آن اتاق اعلام می کند. به این ترتیب در هنگامی که به مرکز کنترل آدرس پذیر آپولو دسترسی ندارید، می توانید تشخیص دهید که خطر در کدام اتاق رخ داده است. همانطور که می دانید ویژگی جالب توجه در سیستم آدرس پذیر این است که شما می توانید تمام دتکتور ها را با آدرس دقیق برای هر نقطه از ساختمان تشخیص دهید. این خصوصیت در مورد مجموعه متعارف وجود ندارد، در این سیستم هر بخش با نام یک زون شناسایی می شود و دتکتور ها می توانند زون (برای مثال هر طبقه) را شناسایی کنند. اما برای تشخیص محل دقیق آن، می توانید از ریموت سردرب متعارف آپولو استفاده کنید تا اتاق را به طور دقیق مشخص کنید. ریموت سردرب در مجموعه آدرس پذیر اعلام حریق آپولو هم همین نقش را دارد و محل دقیق خطر را مشخص می کند.

خصوصیات فنی ریموت اندیکاتور آدرس پذیر آپولو

در ادامه خلاصه ویژگی های فنی این محصول را مشاهده می کنید. این ویژگی ها بر قیمت ریموت اندیکاتور آدرس پذیر آپولو موثر هستند:

  •     قابلیت استفاده با تمامی تجهیزات APOLLO
  •     ابعاد mm 20 * 80
  •     دمای کاری : °C 10 - تا °C 60
  •     دارای تاییدیه LPCB تاییدیه آتش نشانی تهران
  •     ساخت انگلستان با گارانتی یکساله

شما می توانید برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد شرایط خرید و قیمت این محصول  با همکاران ما در بخش فروش اعلام حریق تماس حاصل نمایید.