لایسنس Honeywell GENT Commissioning Tool

شرکت بومرنگ وارد کننده مستقیم تجهیزات هانی ول  جنت به ایران می باشد. این شرکت توانسته است با بهره گیری از تیم بازرگانی خود محصولات باکیفت شرکت هانی ول جنت را بدون واسطه به مصرف کنندگان نهایی ارائه نماید. تمامی محصولات توسط شرکت بومرنگ کیش گارانتی و خدمات پس از فروش ارائه می گردد.

این شرکت به واسطه ارتباطات بین المللی خود تمامی خدمات نرم افزاری و سخت افزاری جنت را از طریق بزرگترین نمایندگان رسمی هانی ول جنت دریافت و به مشتریان خود ارائه می نماید. از مهمترین خدمات این شرکت تهیه و  ارائه لاینس های مود نیاز جهت راه اندازی و بهره برداری از این محصولات می باشد.

نرم افزار   Commissioning Tool ابزاری ضروری جهت راه اندازی و بهره برداری از محصولات اعلان حریق آدرس پذیر شرکت هانی ول جنت می باشد. این نرم افزار به همراه لایسنس راه انداز آن از طریق نمایندگان بین المللی هانی ول در اختیار شرکت های وارد کننده تجهیزات جنت قرارداده می شود. شرکت بومرنگ توانسته است با ارتباطات بین المللی خود لایسنس های مورد نیاز را در اختیار کاربران و بهره برداران ایرانی قرار دهد.

در صورت نیاز به دانلود نرم افزار و دریافت لایسنس راه انداز کنترل پنل های شرکت هانی ول جنت می توانید با این شرکت تماس حاصل فرمایید.