نرم افزار اتواسپرینک AutoSprink

نرم ­افزار اتواسپرینک، نرم ­افزاری کامل، قدرتمند و مستقل و بدون نیاز به نرم ­افزارهای دیگر (Stand Alone) می ­باشد. این برنامه بر خلاف برنامه­ های دیگری که در زمینه سیستم ­های اطفاء حریق کار می­ کنند، نیازی به برنامه اتوکد ندارد. از ویژگی­های مهم اتواسپرینک به موارد محاسبات هیدرولیکی پیشرفته، دقیق و البته یکپارچه، امکانات Stocklisting و همچنین تطابق کامل با نقشه­ های اتوکد، می­ توان اشاره کرد.

اتواسپرینک قابلیت هایی در درون خود دارد که می تواند در طراحی و محاسبات سیستم های اسپرینکلر بسیار مفید باشد. به محض اتمام کشیدن شبکه لوله­ کشی سیستم اسپرینکلر، با کلیک بر روی یک دکمه گزارش کامل هیدرولیکی و نیز وضعیت اجزای به کار رفته در سیستم مشخص می­گردد.

تمام المان های به کار گرفته شده در سیستم اسپرینکلر به نوعی هوشمند هستند و به همین خاطر، نرم افزار اتواسپرینک توانایی هشدار به کاربر در صورت رخ دادن اشتباه را دارا می باشد. به طور مثال نرم افزار به کاربر اجازه استفاده اتصالات دنده­ای بر لوله­ های با ضخامت کم را نمی ­دهد. همچنین نرم ­افزار بر اشتباهات در اتصالات لوله­ ها نظارت دارد و با عنوان نشتی آنها را نشان می­ دهد.

سازمان Factory Mutual نرم ­افزار اتواسپرینک را پس از تست کردن تعداد زیادی از نرم­ افزار­های طراحی و محاسبات انتخاب نموده است. نرم­افزار اتواسپرینک برای این سازمان کاربردی جهانی دارد به نحوی که بیشتر از ۱۰۰۰ نفر از پرسنل FM روزانه از اتواسپرینک جهت بررسی و تحلیل سیستم­ ها استفاده می­ کنند.

در این نرم افزار شما قادرید با انتخاب نوع منطقه خطر (کم خطر، خطر معمولی و پرخطر)، انواع اسپرینکلر (بالازن، پایین زن، پاسخ سریع، پوشش گسترده و …)، به طراحی آنالیز و بهینه­سازی سیستم اطفاء حریق خود بپردازید.از دیگر قابلیت­های این نرم افزار می­توان به انجام محاسبات هیدرولیکی در چند ثانیه، یافتن نقاط آسیب­ پذیر در طرح، نمایش بدترین حالت برای نقاطی که کاربر مختصات آنها را تعیین می­ کند و  نمایش تاثیر تغییر سایز لوله ها و ثبت آنها در صورت داشتن نتایج بهینه، اشاره نمود.

توانایی های نرم افزار:

 

  •     رسم نقشه­ های بسیار دقیق و مطابق با واقعیت (قایل پرینت یا پلات)
  •     امکان وارد کردن و خروجی دادن فایل­های DWG
  •     امکان انجام محاسبات هیدرولیکی بدون اتمام کشیدن نقشه یا حتی سیستم و بدون الزام به اضافه نمودن اتصالات
  •     طراحی تمامی سیستم­های اسپرینکلر با نقشه­های دوبعدی و سه بعدی و به طور همزمان و خودکار
  •     انجام محاسبات هیدرولیکی به طور همزمان با کشیدن نقشه
  •     گزارش محاسبات هیدرولیکی طبق فرمت NFPA
  •     قابلیت رسم خودکار انواع سیستم اسپرینکلر
  •     تبدیل المان­ها به صورت نشانه­ ها به ستون، خطوط به لوله و بلاک های دایره به اسپرینکلر و …
  •     ایجاد تفاوت در رنگ لوله­ ها متناسب با دبی که باعث درک بهتر ظاهری از نقشه و شرایط هیدرولیکی می­ شود.
  •     تهیه مدل­ های ساختمانی سه­بعدی شامل اجزای سازه­ای و المان­های مکانیکی

شرکت بومرنگ رایانه  با بهره گیری از متخصصین و تیم فنی خود و  با بکارگیری  جدیدترین استانداردهای ایمنی جهانی مبتنی بر BS و NFPA آماده ارائه  خدمات مشاوره، طراحی، فروش و اجرای  پروژه های اطفاء و اعلان حریق با در نظر گرفتن نوع کاربری پروژه، شرایط اقلیمی و بودجه به مشتریان می باشد. کلیه محاسبات بر اساس قوانین و استانداردهای ملی و بین المللی انجام می شود و تمامی پروژه ها اجرا شده توسط این شرکت  قادر به دریافت تاییده از سازمان آتشنشانی خواهند بود.

کلیه لوازم و تجهیزات سیستم های  مورد استفاده در پروژه های این شرکت بوسیله کارخانجات  درجه یک اروپایی  و تحت استانداردهای LPCB و BS انگلستان، Vds آلمان، UL آمریکا و EN اروپا  و ASTM طراحی، ساخته و مونتاژ می شوند. همگی این محصولات دارای ضمانتنامه و تعهد خدمات پس از فروش نیز می باشند. شرکت بومرنگ رایانه با بهره گیری از توانایی های تیم بازرگانی و همچینین دفاتر خود در خارج از کشور قادر به تهیه قطعات یدکی و خدمات پس از فروش این محصولات در ایران می باشد.