پنل اینترکام Akuvox مدل E11R

اینترکام Akuvox مدل E11R یک اینترکام هوشمند با قابلیت نظارت بر دو درب (2 رله) و مناسب برای خانه هوشمند ، شرکت ها و یا دفاتر کار و پشت درب واحدهای آپارتمان می باشد. این اینترکام یکی از  اینترکام های کوچک برند Akuvox است که دارای یک دوربین 2 مگاپیکسلی با قابلیت روشنایی خودکار می باشد که توانایی اتصال به مانیتورهای هوشمند در مجموعه خانه هوشمند را دارد.

اینترکام Akuvox مدل E11R یک اینترکام هوشمند با قابلیت نظارت بر دو درب (2 رله) و مناسب برای خانه هوشمند ، شرکت ها و یا دفاتر کار و پشت درب واحدهای آپارتمان می باشد. این اینترکام یکی از سری اینترکام های کوچک برند Akuvox است که دارای یک دوربین 2 مگاپیکسلی با قابلیت روشنایی خودکار می باشد که توانایی اتصال به مانیتورهای هوشمند در مجموعه خانه هوشمند را دارد.

دانلود دیتاشیت

ابلیت روشنایی خودکار این ویژگی را به مدل E11R آکووکس می دهد که در فضای تاریک و با تشخیص حرکت توسط سنسور حرکت موجود بر روی این اینترکام، چراغ روی اینترکام روشن شده و براحتی این اینترکام را در تاریکی پیدا نمایید.

با کمک اینترکام E11R می توان با افراد مراجعه کننده به درب خانه هوشمند و یا محل کار یک ارتباط صوتی و تصویری با کیفیت بالا برقرار نمود. این ویژگی صحبت کردن از راه دور باعث بالا رفتن امنیت خانه می شود و دیگر شخصی متوجه عدم حضور شما در خانه نخواهد شد. پس براحتی و با کمک این اینترکام خانه خود را به سمت خانه هوشمند سوق دهید.

اینترکام E11R آکووکس تحت شبکه بوده و از پروتکل SIP پشتیبانی می کند. برای استفاده از تمامی امکانات این اینترکام نیاز به یک SIP Server می باشد.با استفاده از این اینترکام برای تردد می توانید از طریق کارت های RF و یا از طریق NFC گوشی هوشمند خود  از اینتر کام های هوشمند برند Akuvox استفاده نمایید.

مشخصات فنی اینترکام Akuvox مدل E11R

    دوربین 2 مگاپیکسلی با روشنایی خودکار
    دارای یک دکمه تماس
    دارای سنسور حرکت
    دارای سنسور مادون قرمز
    زاویه دید 116درجه افقی و 60درجه عمودی
    پشتیبانی از کارت های RF با فرکانس 13.56 MHz و 125 KHz
    دارای 2رله
    دارای میکروفن و اسپیکر داخلی
    منبع تغذیه پورت PoE و یا آداپتور 12 ولت
    ابعاد 145x85x27.5 میلیمتر
    ابعاد قاب پشت: 189x120x56.5 میلیمتر
    قابل نصب بر روی دیوار و یا داخل دیوار
    قابلیت کار در رطوبت 10 تا 90 درصد
    قابلیت کار در دمای منفی 20 تا 65 درجه سانتیگراد بالای صفر
    پشتیبانی از POE

هم اکنون می توانید با این شرکت تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان ما در خصوص تمامی خدمات آیفون تصویری تحت شبکه بهرهمند شوید همکاران ما با افتخار آماده پاسخگویی به شما خواهند بود.