پنل اینترکام Akuvox مدل R26C

اینترکام Akuvox مدل R26C یکی دیگر از محصولات برند معتبر Akuvox می باشد. اگر دارای ویلا، خانه ویلایی، یک دفتر کار و یا یک شرکت هستید و می خواهید با مراجعه کنندگان به درب خانه و یا محل کار خود از راه دور (از طریق اینترنت) یک ارتباط دو طرفه صوتی و تصویری با کیفیت بالا داشته باشید و یا حتی قادر باشید از راه دور درب را باز نمایید.

اینترکام Akuvox مدل R26C یکی دیگر از محصولات برند معتبر Akuvox می باشد. اگر دارای ویلا، خانه ویلایی، یک دفتر کار و یا یک شرکت هستید و می خواهید با مراجعه کنندگان به درب خانه و یا محل کار خود از راه دور (از طریق اینترنت) یک ارتباط دو طرفه صوتی و تصویری با کیفیت بالا داشته باشید و یا حتی قادر باشید از راه دور درب را باز نمایید. این مدل اینترکام می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. این اینترکام بجز موارد ذکر شده حتی قادر است یک گزارش کامل از کلیه تردد ها برای شما تهیه و ارسال نماید.

در نگاه اول این اینترکام دارای یک پنل از جنس آلومینیوم می باشد که آن را در برابر خط و خش و ضربه تا حدود بسیاری ایمن نگاه می دارد. با دارا بودن این مدل به استاندارد (پروتکل) IP65 می توان این اینترکام را در فضای بیرونی با خیال راحت نصب و استفاده نمود. با دارا بودن استاندارد IP65 این اینترکام در برابر گرد و خاک و همچنین آب و رطوبت مقاوم می باشد.

بر روی این مدل یک دکمه تماس فیزیکی بزرگ با نور پس زمینه قرار دارد که مراجعین به درب منزل یا شرکت می توانند از آن برای تماس با شما استفاده نمایند. نور پس زمینه این دکمه می تواند پیدا کردن آن را در تاریکی راحت نماید.

تصویر و صدا

این مدل اینترکام Akuvox دارای یک دوربین 2 مگاپیکسلی با قابلیت روشنایی خودکار است که می تواند تصاویری با کیفیت بسیار بالای 1920x1080 برای مانیتور داخلی و یا پنل هوشمند (کنترلر مرکزی خانه هوشمند) ارسال نماید. پشتیبانی از دو کدک تصویر بسیار معروف H.264, H.265 از قابلیت های این اینترکام همچون مدل های دیگر Akuvox می باشد.

با ویژگی Crystal Clear Audio یک صدای صاف و شفاف و بدون نویز بصورت دو طرفه از ویژگی های دیگر R26C می باشد. صدا به گونه ای است که انگار هر دو شخص (مراجعه کننده به درب خانه و ساکن داخل خانه) رو در روی هم صحبت می کنند.

نحوه دسترسی

ساکنین برای عبور و مرور به ساختمان از طریق اینترکام R26C می توانند هم از طریق دکمه فیزیکی بر روی این اینترکام و هم از طریق کارت های RFID استفاده نمایند.

هم اکنون می توانید با این شرکت تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان ما در خصوص تمامی خدمات آیفون تصویری تحت شبکه بهرهمند شوید همکاران ما با افتخار آماده پاسخگویی به شما خواهند بود.