Optical Network Terminal(ONT)

شبکه های پسیو نوری از دستگاه های اکتیو نوری در ابتدا و انتهای خط استفاده می کنند، دستگاه OLT مسیر ترمینال شبکه ی پان (PON) می باشد (Optical Line Terminal) که در مرکز مخابرات یا اتاق سرور یک ساختمان نصب شده و کل شبکه را راه اندازی می کند و دستگاه هایی که در سمت مشترک نصب می شوند می توانند ONT باشند.

ONT مخفف Optical Network Terminal  ( مودم فیبر نوری) می باشند که توسط ITU-T تعریف شده است و اشاره به دستگاهی دارد که در سمت مشترک در شبکه ی GPON (یا GEPON) نصب می شود. شما باید در FTTH یا شبکه فیبر نوری که این روزها با نام تجاری تانوما مخابرات شناخته می شود از مودم ONT استفاده کنید.

دستگاه ONT یا مودم ONT مانند یک مودم است که علاوه بر تعدادی پورت RJ45 که می توانند ۱۰*۱۰۰ یا ۱۰*۱۰۰*۱۰۰۰ باشند و پورت FXS، همچنین یک پورت پان PON دارد که به شبکه ی توزیع نوری (ODN) وصل می شود.

با در دسترس بودن این بستر بهترین راهکار برای مدیریت خطوط تلفن، استفاده از تکنولوژی ویپ VoIP می باشد، در منزل یا محل کار می توانید تماس های های خود را مدیریت کنید و دیگر نیازی به سانترال های قدیمی نیست به راحتی با کمترین هزینه قابلیت های گسترده ای در رابطه با مدیریت تماس ها موجود خواهد بود.

شرکت بومرنگ رایانه ارائه دهنده انواع تجهیزات فیبر نوری با بهترین قیمت در کشور می باشد، برای آگاهی از قیمت و نحوه ارائه سرویس با واحد فروش تماس حاصل فرمایید.