سیستم IPTV

تلویزیون اینترنتی IPTV چیست؟

«تلویزیون پروتکل اینترنت» (Internet protocol television ) نسبتاً جدید و در حال تکامل است که مخاطبان می تواند با خریداری و اتصال یک ست تاپ باکس به دستگاه تلویزیون خود وصل کرده و از خدمات مانند: دسترسی به آرشیو فیلم ها و سریال ها، موسیقی، پخش زنده، خرید اینترنتی، بازی آنلین، بانک آنلین وغیره بهره مند شوند.

شرکت بومرنگ رایانه به عنوان اولین تولید کننده نرم افزار IPTV مبتنی بر Android در کشور مفتخر است که  تلویزیون تعاملی و نرم افزارهای مربوطه را با ارایه بهترین راهکارها و آموزش های مرتبط و همچنین مشاوره  رایگان  به مشتریان ارائه نماید. شما میتوانید با بهره مندی از خدمات IPTV   ما عملکرد مجموعه خود را بهینه سازید.

سرویس IPTV ویژه هتل ها:

نصب و راه اندازی سامانه تلویزیون تعاملی بومرنگ در هتل، با ایجاد امکان مدیریت خدمات عمومی و اختصاصی، ارائه محتواهای سرگرمی جذاب و متنوع، افزایش سرعت و کیفیت سرویس های میزبانی و کنترل آسان تلویزیون های هتل و امکان مشاهده صورت حساب، افزایش سطح رضایت مندی میهمانان را به ارمغان خواهد آورد.

سرویس IPTV  ویژه مجتمع های مسکونی:
بهره گیری  از یک سامانه تلویزیون تعاملی تحت شبکه در ساختمان مسکونی، در کنار حذف برخی هزینه های جانبی نگهداری تجهیزات و تامین محتوا، لذت بهره بردن از امکانات وسیعی از خدمات  را با استفاده از تلویزیون تعاملی فراهم خواهد کرد. تجمیع امکانات هوشمند، ایجاد امکان Media sharing ، تامین مرکزی محتوا، دسترسی به دوربین ها، کنترل آسان سیستم BMS، مدیریت سریع و آسان خدمات رفاهی ساختمان، کاهش دردسر خدمات و پشتیبانی مجزا و اطلاع رسانی به موقع اتفاقات و خطرهای لحظه ای، تنها بخشی از تاثیرات نصب سامانه تلویزیون تعاملی بومرنگ در ساختمان مسکونی است که با افزایش آرامش و آسایش، خانه ای امن و مناسب برای محفل گرم خانواده تدارک خواهد دید.

هم اکنون می توانید با تماس با واحد فروش این شرکت جهت آگاهی از شرایط خرید IPTV  شرکت بومرنگ رایانه آگاهی یابید.