قابلیت دسته بندی دوستان خود به اینستاگرام اضافه شد

به گزارش باشگاه خبرنگاران، شبکه اجتماعی اینستاگرام را میتوان یکی از پرکاربرترین شبکه های اجتماعی فعلی دانست. روزانه اشخاص بسیار زیادی از این شبکه اجتماعی برای دیدن یا اشتراک گذاشتن تصاویر و فیلم های جدید استفاده می کنند. رابط کاربری این نرم افزار به قدری جذاب است که تا به حال توانسته توجه اشخاص فراوانی را بخود جلب کند. اکنون اینستاگرام یک توانایی جدید را به برنامه خویش اضافه کرده است که به کاربران این اجازه را می دهد تا فهرست اشخاصی که دنبال می کنند را طبق میزان برقراری ارتباط و تبادل داده ها دسته بندی کنند. آیتم های موجود در این قابلیت حاوی" بیش ترین مقدار نمایش در صفحه نخست" و" کم ترین میزان ارتباط" میشوند که از این روش کاربر می تواند روند نمایش پست ها در صفحه نخست خویش را انتخاب کند.

سخنان مسئولین این برنامه

مسئولین این شرکت در طی صحبت های خود در مورد این خصوصیت جدید گفتند:" مقصود اصلی شبکه اجتماعی اینستاگرام آن است که کاربران به اشخاصی که دوست دارند و به آنها اهمیت میدهند نزدیکتر شوند. ما می دانیم که ارتباطات امکان دارد با گذر زمان تغییر و تحول کند در نتیجه کاربر احتیاج دارد تا کنترل کامل بر روی محتوای صفحات خود داشته باشد. ما می خواهیم شرایطی را آماده کنیم که در صورتیکه کاربر محل زندگی را تغییر داد، فارغ التحصیل شد ویا یک مقصود جدید در زندگی پیدا کرد، پیوسته بتواند به سادگی رابطه خود را با گذشته خود حفظ کند، تنظیم کند و یا به کلی تغییر دهد". این توانایی برای افرادی که می خواهند تعداد دنبالکنندگان خویش را کنترل کنند هم بسیار فایده دارد.
گفتنی است که اینستاگرام اخیرا خصوصیت به برنامه خویش اضافه کرد که با استفاده از آن کاربران می توانند فهرست دنبال کنندگان خود را بر اساس زمان آشنایی آنها رده بندی کنند. مسئولین این شرکت همینطور اعلام کرند که این قابلیت در مراحل اجرایی است و بر روی برنامه قرار گرفته، آن گروه از افرادی که هنوز از این ویژگی در برنامه خویش برخوردار نیستند، بعد از بروزرسانی برنامه خود می بایست آنرا یک بار کامل ببندند و مجددا راه اندازی کنند. گفتنی است که این برنامه ممکن است تا اندکی دیرتر بر روی سیستم عامل های اندرویدی اجرا شود.


شرکت بومرنگ رایانه با بهره گیری از تجربیات بدست آمده در دو دهه خدمت رسانی به مشتریان، آماده ارائه خدمات با کیفیت در خصوص طراحی و راه اندازی سیستم های اعلام و اطفاء حریق، ارائه سرویس اینترنت پرسرعت  اختصاصی ، اینترنت پرسرعت برج های مسکونی، ارائه سیستم های نظارت تصویر و دوربین های مداربسته، طراحی و پیاده سازی شبکه فیبر نوری FTTH  در جهت کاهش هزینه های ساخت مجتمع های بزرگ مسکونی و تجاری و ارائه تمامی سرویس های تلفن، آنتن مرکزی تلویزیون، اینترنت پرسرعت، آیفون تصویری بر روی یک رشته کابل نوری، ارائه سیستم های BMS و خانه های هوشمند و ارائه سیستم IPTV  ویژه هتل ها، بیمارستان ها و مجتمع های مسکونی می باشد.

هم اکنون می توانید با این شرکت تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان ما در خصوص تمامی خدمات فوق بهرهمند شوید همکاران ما با افتخار آماده پاسخگویی به شما خواهند بود.